Zespół Języka Angielskiego

KONSULTACJE

semestr zimowy- rok akademicki 2019/2020

IMIĘ  I  NAZWISKO

TERMIN

 

mgr Bukowiec – Borysowska Magdalena

 

Poniedziałek  godz. 16.20 - 17.05 sala 207

czwartek godz. 9.30 - 10.45 sala nr 207

 

 

 mgr Bernat-Chmielarska

 

długoterminowe zwolnienie lekarskie

mgr Doroch Alina

 

 

Poniedziałek godz 12.15- 13.00 sala 207

Wtorek godz. 13.45 - 14.30  sala 207

mgr Drzeniecka Iwona

 

 

 Wtorek godz.11.30 - 12.15  WI -2 sala 18,lub 100

Piątek godz. 7.45- 8.30 WI -2 sala 18,lub 100

mgr Gosk Jacek

 

 

Wtorek godz. 13.45 - 14.30 sala 207

Czwartek godz. 9.30 - 10.15 sala 207

mgr Grzywacz Alicja

 

Poniedziałek godz 11.45- 12.30 sala 207

Środa godz  godz 9.45 - 10.30 sala 207

mgr Jadczak Bogdan

 

 Długoterminowe  zwolnienie lekarskie

 

 

 

mgr Koc Ewa Dorota

 

 

Poniedziałek godz. 10.45 - 11.30 sala nr 207

Środa godz. 11.45 - 12.30 sala nr 207

mgr  Koczalska Jolanta

 

 

Wtorek godz. 9.45 - 10.30 sala 204

Wtorek godz 11.30 - 12.15. WI -2 sala 18

 

mgr Kondyjowska – Dziechciarz   Marzena

 

Środa godz 9.45 - 10.30 sala 310 lub 207

Piątek godz 10.00 - 10.45 sala 207

mgr Lenart  Artur

 

 

poniedziałek godz 11.45 - 12.30 sala 311

Środa godz 13.45 - 14.30 sala 311

mgr Makaś Agnieszka

 

 

 Wtorek godz. 10.00 - 11.30 sala 207

mgr Mik Anna

 

Piątek godz. 10.00-11.30 s 18 WI-2 (Żołnierska)

mgr Nowosad Agnieszka

 

Wtorek godz. 9.00 - 9.45 sala 207

Środa godz. 9.00 - 9.45 sala 207

mgr Obstawski Andrzej

 

Wtorek godz. 11.00 - 9.45 sala 204

Czwartek godz. 11.00 - 11.45 sala 204

mgr Potyrała Krzysztof

 

 

Środa godz. 9.45 - 10.30 sala nr 312

Piątek godz. 11.45 - 12.30 WI - 2 sala 10

 

mgr Sobczak Ewa

 

Wtorek godz. 11.45- 12.30 sala 206

czwartek godz. 9.45 - 10.30 sala 206

 

mgr Sowińska- Dwornik  Joanna

 

 

Wtorek godz. 14.00- 15.30 sala 317

 

mgr Stelmaszczyk Marek

 

 

Środa godz. 9.45 - 11.15 sala 219

mgr Waligórska Katarzyna

 

 

Wtorek godz 7.45 - 8.30 sala 216

Piątek  godz. 10.00 - 10.45 sala 17 WI -2

mgr Węglarek Anna

 

 

 Środa godz. 9.30 - 10.15 sala 217

czwartek godz 9.45 - 10.30 sala 214

mgr Wolski Dominik

 

 

 poniedziałek godz 9.00- 10.30 sala 207

mgr Zawadzka Sylwia

 

 

Środa godz. 10.00 - 11.30 sala 207