ORGANIZACJA PRACY SJO 03.04.2020 13:26

UWAGA !!!

INFORMACJA DLA STUDENTÓW I PRACOWNIKÓW W ZWIĄZKU Z ROZPRZESTRZENIANIEM SIĘ WIRUSA  COVID-19

Praca SEKRETARIATU SJO oraz WYPOŻYCZALNI JĘZYKOWEJ zostaje ograniczona. Każda wizyta powinna być poprzedzona kontaktem telefonicznym lub e-mailowym

sekretariat SJO     kontakt   e-mailowy    sjo@zut.edu.pl

wypożyczalnia językowa      tel. 91 449 46 16    wypozyczalnia.jezykowa@zut.edu.pl

Rektor Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie na podstawie oficjalnego Komunikatu Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego z dnia 11.03.2020 r. zawiesza zajęcia dydaktyczne.

Dotyczy to kształcenia na studiach I stopnia, II stopnia, jednolitych magisterskich, doktoranckich, a także szkół doktorskich oraz zajęć na kursach i szkoleniach organizowanych w ramach Uczelni, studiach podyplomowych lub w innych formach.

W sprawach zajęć dydaktycznych należy bezpośrednio kontaktować się z nauczycielami e-mailowo.